Bizi Tanıyın

Üzerinde yaşadığımız dünya çok hızlı değişiyor. Dünün değil, bugün ve yarınların başarılı şirketi olmak her geçen gün daha da zorlaşıyor. Şirketimiz, bizler,tedarikçilerimiz, müşterilerimiz, iş birliği içerisinde bulunduğumuz kuruluşlar, herkes bilmelidir ki; “mükemmel misiniz?” sorusuna cevabımız “evet” olsa dahi, yeni hedeflerimiz için hemen yarın yapacak yeni işlerimiz olacaktır. Değişim devam ettiği sürece mükemmellik tanımı değişecek, ona ulaşmak için başlattığımız yolculuk aralıksız sürecektir.

Neden Cece?

İşimizi,şirketimizi ve sorunlarımızı strateji odaklı yönetiriz.

Politika ve stratejimizi performans ölçümü, araştırma, öğrenme ve dış faaliyetlerden elde ettiğimiz bilgilere göre şekillendirir ve karar veririz.

“Biz insan biriktiririz”

Politika ve stratejimizi oluşturur, değerlendirir ve gözden geçiririz.

Politikamızla ilgili stratejilerimizi tüm paydaşlarımızla paylaşır ve kilit süreçler yoluyla yayılımını gerçekleştiririz.

Misyonumuz

Şirketimize, danışanlarımıza ve ülkemize artı değer katacak tüm enstrümanların kullanılması yöntemiyle paydaşlarımızın tercihlerinde en önce ve önde gelen kuruluş imajımızı pekiştirerek, geleceğe bakan yönüyle taraf olduğu tüm konularda tartışmasız liderliğe sahip bir şirket olmayı istiyoruz.

Vizyonumuz

Çevreye ve insanlara duyarlı, sosyal sorumluluk sahibi, odaklanan, neyi-neden-niçin yaptığını bilen eğitimli bir kadroya sahip, yasa-kanun-yönetmelik ve kurallara saygılı, geleceğin parlayan yıldızı bir şirket olma idealine sahibiz.

Çalışma İzni
Oturma İzni
Türk Vatandaşlığı 
Turkuaz Kart
Türkiye’de Şirket Kuruluşu
Alt İşveren
Sigorta
Yabancı Ehliyet
E-imza ve KEP
Öğrenci Çalışma İzni
Gayrimenkul ve Yatırım
İthalat İzni
Doğru yerdesiniz Bizi arayın!
0 553 704 46 28

cece@cecedanismanlik.com

Eğitim Filmlerimizi İzleyin

Tanıtım Filmlerimizi İzleyin